Hakkımızda

Misyonumuz

Misyonumuz Kanada'da eğitim görmek isteyen uluslararası öğrencilere en kaliteli, en güvenilir ve kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilginin, becerilerin ve öğrenmenin uluslararası dolaşmasına yardım ederek uluslararası eğitime destek vermeyi hedefliyoruz.

EduCan Uluslararası Eğitim Danışmanlığı yıllardır eğitim alanında hizmet veren, Fen Bilimleri ve Kimya öğretmeni olan Gülay Metivier (Soltani, Erdogan) tarafından Toronto, Kanada'da kurulmuştur.

EduCan danışmanlarının hem Türkiye hem de Kanada'da eğitim sektoründeki  kişi ve kurumlarla uzun yıllardır devam eden köklü ve sağlam bağlantıları vardır. EduCan danışmanları bizzat Türk ve Kanada eğitim sisteminin içinde okumuş ve eğitim vermiş tecrübeli öğretmenlerdir. Türk ve Kanada eğitim sistemlerinin benzerlik ve farklılıklarını çok iyi kavramış, her iki sisteminde öğrenci profilini yakından tanıyan, velilerin istek ve hedeflerini çok doğru bir şekilde anlayabilen ve onlara en iyi şekilde hitap edebilen, uluslararası eğitim konusunda gereken her türlü resmi işlemlerde yardım edebilecek özelliklere sahip EduCan danışmanları güvenilir ve nitelikli kişilerdir.

Vizyonumuz:

Öğrencilerimize Kanada'da egitim amaç ve hedeflerine en iyi şekilde ulaşabilmeleri için başvurularından mezuniyetlerine kadar sürekli destek vermek ve Kanada'da Eğitim konusunda hizmet arayan herkese değerli bir kaynak olmak.